Anaokulu ve Kreş Uyarı Levha-Stickerları

Tüm anaokulu, kreş ve montesorri eğitim kurumları için koronavirüs uyarı stickerlarını istediğiniz adette istediğiniz ölçülerde alıp kullanabilirsiniz. Okul öncesi eğitim kurumları derneği onaylı bu stickerlar pvc folyo malzemeye renkli baskı yapılıp, üzeri laminasyon ile kaplanmaktadır. Laminasyon kaplamanın sebebi, birçok covid-19 uyarı stickerlarının yerlere uygulanmasıdır. Yere yapıştırılan anaokulu koronavirüs uyarı stickerlarında üzerine atılan laminasyon kaplama; çizilme, yıpranma, atma, deforme olma yada temizlik yaparken renk atma gibi durumları önlemektedir.

ANAOKULU – KREŞ KURUMLARI İÇİN zorunlu hale gelen Covid-19 Uyarı Stickerları ve Koronavirüs uyarı panoları


40×30 cm Koronavirüs uyarı etiketi: (ebat değiştirilebilir)
Sosyal mesafe etiketi, koronaya dur de etiketi, hayata merhaba etiketi, maskeyi unutmuyoruz etiketi, ellerimiz mis gibi etiketi, beslenmemize dikkat ediyoruz etiketi.

40×20 cm Koronavirüs uyarı etiketi: (ebat değiştirilebilir)
Personel izolasyon odası etiketi, sağlığınız için mesafeti koruyunuz ve lütfen bekleyiniz etiketi, buradan sonrası sadece çocuklarımız için etiketi, değerli velilerimiz lütfen burada bekleyiniz etiketi, bir süre sizleri içeri alamayacağız etiketi, ellerinizi yıkamayı unutmayın etiketi, el yıkama talimatı etiketi, içeri girer girmez ellerinizi yıkamayı unutmayın etiketi, maskesiz girmeyiniz etiketi, nasıl maskeyi kullanırım etiketi, sosyal mesafe etiketi, eldiven takmayı unutmayın etiketi.

40×40 cm Koronavirüs uyarı etiketi: (ebat değiştirilebilir)
Koronavirüs riskine karşı 14 Kural etiketi, sosyal mesafeye uyalım etiketi, görevli harici girişler yasaktır etiketi, maskesiz girmek yasaktır etiketi, lütfen maskenizi takınız etiketi, ellerinizi yıkayın etiketi, maskesiz girmeyiniz etiketi, dezenfektan sürünüz etiketi, lütfen burada bekletiniz etiketi, ayaklı sosyal mesafeni koru etiketi, sosyal mesafeni koru kovid-19 etiketi, izolasyon başlangıç noktası etiketi.

Dilerseniz kurumunuza özel logolu olarak ta basılan bu stickerlarda size özel tasarımlar da yapılabilmektedir. Covid-19 Anaokulu kreş koronavirüs uyarı etiketleri fiyatları ise anaokullarına toplu basım yapıldığı için gayet düşük maliyetlidir. Lütfen fiyat için bilgi alınız: 05330261774 Whatsapp: wa.me/905330261774


Duvarlara ve yere kolaylıkla yapıştırılaibilir, üzerine basılabilir, temizlik yapılabilmektedir. Uzun ömürlüdür.

Aynı zamanda, duvar tipi dezenfektan standı, ayaklı dezenfektan standları, anaokulları ve çocuklar için dezenfektan standı üretimimiz mevcuttur. Lütfen fiyat ve çeşitler için detaylı bilgi alınız: 05330261774 Whatsapp: wa.me/905330261774